Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Майбутня професія очима школярів.

 

16 листопада Бережанським РЦЗ зініційовано проведення професіографічної екскурсії з метою знайомства з однією з найвідоміших професій сфери обслуговування – „перукар”. Школярі Бережанської ЗОШ №3 завітали до салону-краси „Наталі”. Господиня салону-краси, Наталія Баліцька, переможниця численних конкурсів з перукарської майстерності, розповіла учням про особливості та специфіку цієї професії. Школярі з цікавістю слухали про значні моменти з історії перукарства, професійні вимоги, санітарно-гігієнічні умови праці, навчання та протипоказання до навчання та виконання професійних обов’язків.

Також учні спілкувались із стилістом, косметологом, манікюрницею, лікарем-дерматологом. Працівники салону-краси ділились з дітьми секретами професійної майстерності. Відповідали на запитання та давали поради усім бажаючим особисто.

Наприкінці екскурсії дитячі обличчя світилися захопленням. Головна майстриня перукарні Наталія Баліцька зуміла дітей переконати, що перукарство – це чарівна казка, де все змінюється на краще, а перукарі – чарівники, що своїми умілими руками її оживляють. Проте школярі зрозуміли, що бути перукарем доволі складно і відповідально. Тому потрібно дослухатись свого серця та обирати професію зважаючи на свої професійні нахили та природні задатки.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема