Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

10.11.2016 Інтерактивний захід для учнів «Твоє професійне майбутнє».


 

Інтерактивний захід для учнів «Твоє професійне майбутнє».

 

09 листопада у Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі-інтернат  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення трудового навчання відбувся інтерактивний захід для учнів «Твоє професійне майбутнє».

Мета заходу: допомогти молодим людям зорієнтуватися у виборі професійного напряму, надати всебічну та актуальну інформацію про професії, що користуються попитом на ринку праці, орієнтація на вибір тих професій, в яких є потреба в регіоні, формування активної життєвої позиції та позитивного ставлення до свого майбутнього.

Народна мудрість стверджує: «Немає не талановитих людей, а є ті, які займаються не своїм ділом». Від того, наскільки вдало зроблено вибір професії, залежить багато чого – стрімка кар’єра, робота за фахом або новий вибір професії і пошук себе в нових галузях, - висловилась спеціаліст РЦЗ Мар’яна Лях.

Також в рамках заходу для школярів проведено тренінг, в ході якого школярі в цікавій та розважальній формі виконували інформаційні та творчі завдання, дидактичні ігри. Вони побували в ролях представників різних професій, із задоволенням вирішували проблемні професійні ситуації, змогли означити свої професійні мрії, встановити зв'язок між професійними бажаннями та реальними перспективами працевлаштування.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії.
 

Анонси подій

Актуальна тема