Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПроведено  презентацію новоствореного роботодавця ТзОВ СП "Евері"

 

Бережанський районний центр зайнятості  інформує про те, що 20 жовтня  2016 року  проведено  презентацію новоствореного роботодавця ТзОВ СП «Евері», за участю начальника відділу кадрів Ірини Омецінської, заступника начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Тернопільського ОЦЗ  Володимира Білого, представників районного центру зайнятості та 11 безробітних.

Підприємство розпочало свою діяльність з 02.09.2016 року і займається виготовленням макаронних виробів та подібних борошняних виробів, а також фасуванням та пакуванням готової продукції. З вересня місяця до центру зайнятості надійшло 18 вакансій, з яких 10 укомплектовано, 6 вакансій буде укомплектовано за умови проходження стажування на виробництві і  2 вакансії укладальника- пакувальника актуальні. Захід організовано та проведено  з метою викликати зацікавленість роботодавця можливістю найшвидшого підбору необхідних кадрів , надати безробітним інформацію про наявність вільних робочих місць підприємства, сприяти прямому контакту тим, хто пропонує роботу, і тим, хто її шукає.

Знайомство з підприємством розпочала начальник відділу кадрів Ірина Омецінська, яка ознайомила з умовами праці та її оплати , графіком роботи та вимогами до претендентів на заявлені вакансії укладальника-пакувальника.

Під час презентації безробітні отримали відповіді на свої питання. Бажаючі  залишилися на співбесіду з роботодавцем.

 

Г.Тимошенко, начальник  відділу взаємодії з роботодавцями Бережанського РЦЗ

 
 

Анонси подій

Актуальна тема