Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну «Сприяння розвитку малого підприємництва»

 

З метою відстоювання ідеї гідної праці та в рамках Всесвітнього дня дій за гідну працю, Міжнародного дня боротьби з бідністю18 жовтня 2016 року у Бережанському районному центрі зайнятості відбувся  семінар на тему «Сприяння розвитку малого підприємництва». ”. Участь у заході взяли заступник начальника Бучацької ОДПІ – начальник Бережанського відділення Надія Бурштинська, заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин, взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями та засобами масової інформації Управління соціального захисту населення Бережанської РДА Ганна Небесна, фізичні особи – підприємці: Ростислав Музичка, Андрій Бай, Марія Лопушанська, Володимир Пастух та безробітні. 

Під час виступу директор центру зайнятості Богдан Дубінський ознайомив учасників заходу з станом ринку праці, розповів  про перспективи реальної зайнятості в районі та навів успішні приклади започаткування власного бізнесу підприємців, які раніше були клієнтами служби зайнятості.

 

          Фахівцем з профнавчання Любою Корнак проаналізовано можливості відкриття власного бізнесу за сприяння Державної служби зайнятості, визначено якості необхідні успішному підприємцю, а також ознайомлено з поняттям «бізнес-ідеї» та «бізнес-плану».

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Галина Лехняк звернула увагу учасників семінару на роботу громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus». Усім присутнім надано роздатковий матеріал з електронною адресою даного сайту, де можна будь-коли, будь-де пройти безкоштовний цикл курсів з «Підприємництва» та ряд  буклетів про підприємництво.

Заступник начальника Бучацької ОДПІ – начальник Бережанського відділення Надія Бурштинська розповіла присутнім про оподаткування юридичних та фізичних осіб, наголосила на відповідальності суб’єктів підприємницької діяльності при порушені податкового законодавства.

Учасники семінару обмінялися думками, одержали відповіді та поставлені запитання.

 

 

 

Семінар
 

Анонси подій

Актуальна тема