Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДев’ятикласники Бережанської гімназії ім. Б. Лепкого 
ознайомились з професіями продавця продовольчих і непродовольчих товарів та касира торговельного залу

 

 Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з молоддю, є організація професіографічних екскурсій на підприємства. Такі заходи надають можливість учням безпосередньо та більш детально ознайомитись з робітничими професіями, оцінити переваги їх отримання, на власні очі побачити реальну сучасну потребу роботодавців у робітничих кадрах.

Дев’ятикласники Бережанської гімназії ім. Б. Лепкого 07 жовтня мали нагоду більш детально ознайомитися з професіями продавця продовольчих  і непродовольчих товарів  та касира торговельного залу, відвідавши у рамках професіографічної екскурсії ТзОВ Торговий дім «Аванта» супермаркет «Колібріс».

Провідний спеціаліст районного центру зайнятості Мар’яна Лях розповіла школярам про історію виникнення професії, вимоги фаху до рівня знань та особистісних якостей людини, звернула увагу на основний зміст функціональних обов’язків, охарактеризувала процес праці. 

       Про режим праці продавців, вимоги до працівників розповів дітям заступник керуючого магазином Іван Чайка. Також він ознайомив учнів з процесом руху товару від виробника до покупця, основними правилами ефективного продажу. Іван Чайко наголосив: « Від культури обслуговування не тільки залежить настрій відвідувачів, а й сума виручки від реалізованої продукції. Ось чому нині власники торгівельних закладів висувають до продавців високі вимоги, особливо цінують чесність, привітність, уміння адекватно сприймати й оцінювати настрій та поведінку покупців».

Далі відбулася професіографічна екскурсія по ТзОВТорговий дім «Аванта» супермаркету «Колібріс», де кожен міг пересвідчитися у тому, що продавець повинен швидко та якісно обслуговувати клієнтів, даруючи клієнтам хороший настрій. Як неодноразово зазначалося, потреба у продавцях на ринку праці постійна і має тенденцію до зростання, тому ймовірність працевлаштування – дуже висока.

Школярі отримали буклети з описами професій, порадами щодо того, як правильно обирати фах та почули чимало корисної та потрібної інформації, яка допоможе їм вірно обрати професійний шлях.

   
 

Анонси подій

Актуальна тема