Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДень відкритих дверей у ресторані «Hадія»

 

Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з безробітними та роботодавцями є організація заходів «День відкритих дверей підприємства». Такі заходи надають можливість безробітним безпосередньо та більш детально ознайомитись з робітничими професіями, які пропонує відповідне підприємство, оцінити переваги працевлаштування, а роботодавець має змогу презентувати своє підприємство, наявні чи перспективні вільні робочі місця та вакантні посади, умови та оплату праці.

12 жовтня фахівцями  Бережанського центру зайнятості проведено день відкритих дверей у ресторані «Надія», який належить МПП «Млин».     

Адміністратор ресторану Ірина Кулина ознайомила присутніх із структурою та діяльністю ресторану, з професіями, без яких неможливе існування сучасного ресторанного бізнесу: кухар, кондитер, офіціант, товарознавець, технолог харчової промисловості, рекламіст, менеджер (управитель) ресторанного бізнесу, економіст та ін.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Галина Тимошенко ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості, основними з який є професійний відбір кадрів на замовлення роботодавця та підтвердження результатів неформального навчання за робітничими професіями.

Фахівець з профнавчання Любов Корнак провела презентацію Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в яких можна оволодіти професіями сфери ресторанного бізнесу. Роботодавцям, працівникам ресторану та безробітним запропоновано скористатись послугами служби зайнятості з професійного навчання в тому числі можливістю підтвердження результатів неформального навчання за професією «кухар» 3-6 розряду.

Директор центру зайнятості Богдан Дубінський наголосив що роботодавець, який дбатиме про престиж свого закладу, сприятиме підвищенню кваліфікації своїх працівників.
 

Анонси подій

Актуальна тема