Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБережанський районний центр зайнятості спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом організували ярмарок професій

 

12 жовтня 2016 року Бережанський районний центр зайнятості спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом організували ярмарок професій. Представники вищого навчального закладу відвідали 11 класи у Бережанській загальноосвітній школі №1 щоб ознайомити майбутніх абітурієнтівз умовами вступу, матеріально-технічною базою закладу, змістом професій та їх актуальністю на ринку праці, можливостями подальшого працевлаштування за набутою професією та кар’єрного зростання.

Школярі раді були бачити представників Подільського державного аграрно-технічного університету, тому Євген Пливак, асистент кафедри біології, біохімії та мікрології, найперше розказав про Кам’янець-Подільський, як одне з найстаріших і наймальовничіших міст України, музей під відкритим небом, де кожна вулиця, будівля і навіть кожен камінь є свідками пам’ятних подій. Місто є важливим осередком освіти і науки країни. За кількістю студентської та учнівської молоді на душу населення Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Європі.

Трач В’ячеслав, асистент кафедри біології, біохімії та мікрології, розповів про систему підготовки фахівців у навчальному закладі, структурні підрозділи: факультет агротехнологій і природокористування, інженерно-технічний, економічний факультети, факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва, факультет ветеринарної медицини, інститут післядипломної освіти та дорадництва, науково-дослідний інститут круп’яних культур ім. О. Алексєєвої. Викладачі використовують передові технології навчання, що дозволяє забезпечити високу якість підготовки фахівців. Студенти університету за період навчання мають можливість проходити практику у європейських країнах, таких як, Данія, Велика Британія, Польща, Швеція, Німеччина, Франція тощо.

На завершення дітям  подарували буклети та пам’ятки про Подільський державний аграрно-технічний університет. Школярі отримали пізнавальну інформацію та позитивні емоції, про що свідчать теплі слова подяки організаторам заходу.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема