Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Служба в Збройних Силах України

10 жовтняу Бережанському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета такого заходу  – проінформувати присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил  військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.

 Семінар проведено за участю провідного спеціаліста відділення комплектування Бережанського ОМВК Михайла Леськіва, який ознайомив  присутніх на заході безробітних чоловіків  з порядком відбору громадян на військову службу до ЗСУ за контрактом та умовами проходження служби, вимогами до претендентів на військову службу, процедурою відбору громадян, умовами проходження військової служби за контрактом, матеріальним забезпеченням та соціально-правовим забезпеченням військовослужбовців і перспективами кар’єрного росту.

Учасники заходу цікавились умовами мобілізації, соціальними гарантіями учасників АТО та грошовим забезпеченням.  Дехто з чоловіків серйозно замислилився над питанням служби в Збройних Силах України.
 

Анонси подій

Актуальна тема