Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрофорієнтаційний урок для старшокласників Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів     2 

на тему: «На порозі дорослого життя»

З метою формування професійної спрямованості учнівської молоді заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Галиною Лехняк  Бережанського районного центру зайнятості проведено  профорієнтаційний урок для старшокласників Бережанської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів     2  на тему: «На порозі дорослого життя».

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів. Діти дізналися про сучасні методики, за допомогою яких можна дізнатися про свої схильності до тієї чи іншої професії.

 Також  старшокласники обговорювали  формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА» та типові помилки при виборі професії. Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

Окрім цього було поінформовано  про послуги служби зайнятості, ознайомлено з актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі та перспективами працевлаштування після навчання.

 

 

Заступник директора-

начальник відділу надання

соціальних послуг                                                                               Г.М. Лехняк

 
 

Анонси подій

Актуальна тема