Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПро проведення заходу для

школярів

 

З метою формування професійної спрямованості учнівської молоді спеціалісти Бережанського районного центру зайнятості провели пофорієнтаційний урок для старшокласників Бережанської гімназії ім. Б. Лепкого  на тему: «На порозі дорослого життя».

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен .

«В наш час молодь керується престижністю професії, а наскільки обраний фах затребуваний роботодавцями – в розрахунок не приймається. Саме тому служба зайнятості розширює уявлення випускників шкіл щодо робітничих професій, які є досить актуальними та потрібними, - сказала профорієнтатор Бережанського районного центру зайнятості Ірина Васенко.

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів. Діти дізналися про сучасні методики, за допомогою яких можна дізнатися про свої схильності до тієї чи іншої професії.

 Також  старшокласники обговорювали  формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА» та типові помилки при виборі професії. Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

Окрім цього гімназистів було поінформовано  про послуги служби зайнятості, ознайомлено з актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі та перспективами працевлаштування після навчання.
 

Анонси подій

Актуальна тема