Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗасідання клубу для жінок «Берегиня»

26 серпня у  Бережанському районному центрі зайнятості відбулось чергове засідання клубу для жінок «Берегиня» Тематика засідання -  «Жінка в бізнесі». Під час заходу обговорювалось питання започаткування власної справи , а також акцентувалась увага на основних моментах ведення підприємницької діяльності, словесно змальовано портрет успішної жінки- підприємця.

Засідання клубу відбулось  за участю успішного приватного підприємця Наталії Баліцької, власниці салону краси «Наталі» .

Пані Наталія успішна жінка, справжня ділова леді.  Вона дуже любить свою справу, вкладає в неї усю енергію та творчу наснагу. З успіхом працює багато  років, має найманих  працівників, розширила свій бізнес . Як успішний підприємець пані Наталія ділилась секретами своєї діяльності : « Успішним стає той підприємець, хто чітко усвідомлює, що тільки від нього залежить моральний і матеріальний добробут ». Вона твердо впевнена, що доклавши зусиль, можливо втілити в життя свою мрію .

Енергійна, доброзичлива, завжди в хорошому настрої, Наталія може знайти спільну мову з кожним. Розповідаючи про життєвий шлях, вона вражає своїм оптимізмом та впевненістю у власних силах. «Кар’єра для жінки – це перш за все особисте зростання, можливість займатися улюбленою справою, - зазначила пані  Наталія . - Щоб побудувати успішну кар’єру важливо вміти перетворювати свої мрії в мету, правильно її формулювати, роблячи конкретні кроки та докладаючи зусиль для подальшої її реалізації».

Спілкуючись з Наталією Баліцькою, учасниці зустрічі прийшли до спільного висновку, що підприємницька діяльність - праця, сама по собі, досить нелегка,  потребує мобілізації всіх людських здібностей та зусиль і жінкам, аби досягти успіху, необхідно руйнувати стереотипи, які перешкоджають професійному зростанню, самовдосконалюватись і  не лякатись труднощів.
 

Анонси подій

Актуальна тема