Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.06.2016 Інформаційний семінар для учасників АТО


 

22 червня у Бережанському районному центрі зайнятості організовано та проведено інформаційний семінар для учасників АТО, мета якого - надання інформації про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці для даної цільової аудиторії учасників.

«Усі учасники АТО, які повертаються до мирного життя, потребують підтримки для продовження повноцінного життя і, насамперед, у реалізації свого права робити те, що вміють,- звернулась до учасників заходу провідний фахівець з профорієнтації Ірина Васенко, яка перш за все, надала можливість присутнім на семінарі  висловити свої побажання та уявлення про роботу, де і ким вони хотіли б працювати. Військовослужбовців було детально ознайомлено з послугами, які їм можуть надати фахівці центру зайнятості, державними гарантіями у сфері зайнятості для демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу за призовом, інформаційними матеріалами, з якими вони можуть ознайомитись у профінформаційному секторі.

Також на захід було  запрошено заступника керівника Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації  «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» Олега Захарківа, працівника територіального центру соціального обслуговування та волонтера Центру допомоги добровольцям та учасникам АТО Галину Сапеляк, представника військового комісаріату Володимира Леськіва. Галина Сапеляк, як волонтер Центру допомоги добровольцям та учасника АТО розповіла про діяльність центру  адресовану демобілізованим учасникам антитерористичної операції. «Наше завдання – сприяння реалізації можливостей учасників АТО, їх адаптації у мирному житті, надання консультацій та практичних порад», - зазначила вона. Вона акцентувала увагу на питаннях соціальної адаптації та реабілітації учасників АТО, наданні психологічної підтримки, інформуванні про передбачені законодавством права, пільги учасників АТО. Про вирішення соціально-побутових питань ,.а  саме про види  допомоги, які можуть отримати учасники АТО, можливість санаторно-курортного лікування, виділення земельних ділянок, надання житла та покращення житлово-комунальних умов, наявність документів, які треба подати для отримання пільг розповів заступник керівника Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка бійців та волонтерів  «Сила України» Олег Захарків. Про проходження військової служби за контрактом присутніх поінформував представник військового комісаріату Володимир Леськів.

 На завершення учасники отримали буклети та інформаційні листівки.
 

Анонси подій

Актуальна тема