Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну„Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху”

08.06.2016 року у Бережанському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар „Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху”. До проведення семінару залучено соціальних партнерів – процівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Як відомо,СНІД – одна з найважливіших проблем, з якою зіткнулось людство вXX столітті, і з якою ми увійшли в XXI століття. Багато про СНІД вже відомо, але кожного дня з’являється нова інформація. Стрімко росте кількість інфікованих, хворих та померлих від СНІДу. Разом з тим накопичено відповідний багаж знань, використання яких дасть можливість якщо не припинити розповсюдження хвороби, то хоча б загальмувати його”, - звернулась до слухачів семінару працівник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Олеся Олексишин . Далі було розглянуто питання  з історії виникнення хвороби, шляхи передачі ВІЛ та наслідки його впливу на організм, шкідливі звички  та їх негативний вплив на здоров’я та життєдіяльність людини.

Шляхом інтерактивної гри, орієнтованої на формування власної відповілальності стосовно ризику інфікування ВІЛ, до якої було залучено усіх учасників семінару, підведено підсумок заняття . Учасникам семінару роздано буклети  та пам’ятки даної тематики.
 

Анонси подій

Актуальна тема