Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.05.2016 Інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО


 

26 травня Бережанським  районним центром зайнятості спільно із представниками Бережанського районного військового комісаріату, управління соціального захисту населення  проведено інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО, які звернулись до районного центру зайнятості з метою пошуку роботи.

Фахівці центру зайнятості поінформували учасників заходу про умови перебування на обліку, порядок отримання допомоги по безробіттю, перелік послуг, які надаються службою зайнятості та можливості здобуття нової професії чи підвищення кваліфікації за наявною спеціальністю через центри професійно-технічної освіти.

Представник Бережанського районного управління соціального захисту  населення акцентувала увагу на питаннях, що стосуються оформлення необхідних документів та порядку надання пільг демобілізованим учасникам АТО на оплату житлово-комунальних послуг, на безкоштовний проїзд у транспорті, отримання путівок на санаторно-курортне лікування та ін.

 Про проходження військової служби за контрактом присутніх поінформував представник Бережанського районного військового комісаріату, також ним  уточнено окремі нюанси, які виникають  при оформленні посвідчення учасника АТО.     

Наприкінці заходу  учасники семінару отримали інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості демобілізованим військовослужбовцям.

 У заході взяли участь 19 демобілізованих військовослужбовців.
 

Анонси подій

Актуальна тема