Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

V чемпіонат світу з футболу серед українських команд діаспори


V чемпіонат світу з футболу серед українських команд діаспори

 

            19 травня у Бережанах на міському стадіоні відбулися два чвертьфінальні матчі V чемпіонату світу з футболу серед українських команд діаспори. Уже вп’яте представники української діаспори з різних країн світу приїхали до Тернополя на міжнародний турнір з футболу серед команд діаспори.

            Ініціатором та засновником зазначеного заходу є Міжнародне об'єднання громадських організацій "Четверта хвиля" (Торонто). Турнір відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Федерації футболу України та міського голови Тернополя Сергія Надала.           Цьогоріч лише перша та фінальна гра відбудеться у Тернополі, усі інші заплановано провести у районних центрах Тернопільщини.

            Учасників турніру зустріли представники влади та громадськості. Заступник директора з наукової роботи краєзнавчого музею Микола Проців провів коротку екскурсію містом – від фарного костелу до стадіону.

            На стадіоні зі словами привітання виступили голова Бережанської районної ради Василь Білик і голова організаційного комітету турніру, представник Міжнародного об’єднання громадських організацій «Четверта хвиля» Ігор Бокій (Торонто, Канада).

            У першому матчі зустрічались команди Молдови і Білорусі (Ліда). Основний час – 2:2. Додаткові тайми по 10 хв. не виявили переможців. У серії одинадцятиметрових ударів перемогу здобули гравці Білорусі.

            Другий матч Іспанія – Білорусь (Могильов) повторив сценарій першого. Основний час – 2:2. Додатковий нічого не вирішив. У серії пенальті сильнішими були футболісти Білорусі.

            Футбольне свято завершилося спільною вечерею, на якій слово мали представники команд, оргкомітету. Гостей привітав голова Бережанської РДА Володимир Петровський.

            Проведенню турніру сприяли скоординовані дії районної ради, РДА і міської ради. Участь у заходах взяли перший заступник міського голови Петро Адамович, заступник голови районної ради Роман Висоцький, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Євген Зінчук.

            Відео і фотозйомку забезпечив старший науковий співробітник краєзнавчого музею Сергій Люшняк.
 

Анонси подій

Актуальна тема