Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

12.04.2016 Екскурсія до міні-пекарні


Екскурсія до міні-пекарні

           11 квітня 2016 року, з метою інформування учнівської молоді про стан сучасного ринку праці, орієнтації на робітничі професії, фахівці Бережанського районного центру зайнятості  провели професіографічну екскурсію для школярів Бережанської ЗОШ №2 до міні-пекарні ФОП Музички Р.І. Молодий підприємець– займається виробництвом хліба і хлібобулочних виробів та радує бережанців та жителів прилеглих сіл свіжою випічкою.

Під час екскурсії власник пекарні ознайомив школярів із сучасним обладнанням,  технологією виготовлення хлібобулочних виробів. Діти мали можливість побачити технологічний цикл випікання, оглянути  приміщення міні-пекарні, а також спостерігати за робочим процесом, побачити умови праці робітників

«Ринок праці стрімко змінюється. З розвитком глобальних технологій потреба в нових перспективних професіях зростає. На зміну старим приходять нові, більш затребувані й цікаві, але незмінними залишаються робітничі професії пекаря, кондитера, кухаря. Підприємства громадського харчування відіграють значну роль в укладі нашого життя,»-звернулась до школярів фахівець з профорієнтації Ірина Васенко. Також спеціаліст центру зайнятості розповіла присутнім про історію виникнення професії, її суспільно-економічне значення та функціональні обов’язки пекаря, ознайомила безробітних з навчальними закладами де можна здобути професію пекаря та підвищити свій кваліфікаційний рівень.

 Захід для школярів це був цікавим, корисним, пізнавальним. Діти  отримали відповіді на свої запитання.
 

Анонси подій

Актуальна тема