Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Захід «Молодь на ринку праці»


 


29 березня та 5  квітня в приміщенні ВП НУБІП України «Бережанського агротехнічного інституту» спеціалістами Бережанського районного центру зайнятості  проведено профінформаційний  захід «Молодь на ринку праці» для студентів випускних курсів факультету «Економіки і природокористування» .

Мета зустрічі спеціалістів районного центру зайнятості зі студентською молоддю  -   презентація послуг служби зайнятості,  формування позитивного іміджу служби зайнятості, розкриття перспектив професійного розвитку людини, отримання досвіду, можливостей працевлаштування і допомога при опануванні ефективними методами самопрезентації.  Учасники заходу отримали інформацію про стан ринку праці  і перелік соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості  усім категоріям населення та індивідуальні консультації.  В умовах нової епохи молодий спеціаліст сам повинен пробивати собі дорогу, шукати робоче місце. Одна з проблем, з якою стикаються випускники  після закінчення навчального закладу, це відсутність практичних навичок і досвіду роботи. Молоді люди, які отримали професію іноді губляться  і не можуть знайти сферу застосування своїх знань та умінь, не мають практичного досвіду роботи, що є однією з основних вимог роботодавців.

 Якщо після закінчення навчального закладу влаштуватися на роботу самостійно не вдається – варто звернутися до державної служби зайнятості, - наголосила  фахівець районного центру зайнятості  Ірина Васенко. – Чітке уявлення про себе та свої можливості дозволить вам уникнути багатьох помилок, які можуть статись під час вибору напрямку трудової діяльності, власне професії та побудови професійної кар’єри. Також слід пам’ятати,що  сучасні умови розвитку виробництва вимагають від працівників постійного оновлення знань. Тому успіх кожного спеціаліста залежить від рівня його кваліфікації, досвіду, ініціативи і творчого підходу до роботи. Отже, кожен спеціаліст повинен працювати над вдосконаленням своєї кваліфікації та професійних знань.

У заході взяло участь 62 студентів.

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема