Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЕкскурсія студентів економічного факультету в районний центр зайнятості

17  березня до Бережанського районного центру зайнятості завітали студенти економічного факультету Бережанського агротехнічного інституту , щоб ознайомититсь з послугами служби зайнятості.

Провідний фахівець з профорієнтації Ірина Васенко детально розповіла про послуги служби, технологію обслуговування клієнтів, новітні технології, які використовуються для пошуку роботи, проінформувала про стан та потреби ринку праці, актуальні професії та особливості працевлаштування в сучасних умовах.

Для студентів було проведено екскурсію по центру зайнятості, ознайомлено з  призначенням основних секторів, а саме: довідкового, самостійного пошуку роботи, профінформаційного. Особливу увагу молоді  привернув тач-скрін, за допомогою якого можна швидко і зручно за вказаними параметрами підібрати потрібну вакансію не тільки по місту чи області, а й у будь-якому регіоні України. Також за його допомогою можна ознайомитися з інформацією щодо професійної орієнтації, профнавчання, започаткування власної справи, знайти роз’яснення питань чинного законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття тощо.

 Молодь зацікавило інформаційне наповнення  в  профінформаційному секторі, оскільки саме тут була велика кількість інформації саме для різних категорій населення, в тому числі для молоді, папки з описом професій, паспорти підприємств, сучасні професії, професії нашого регіону, підбір матеріалів з техніки пошуку роботи. Студенти активно та жваво приймали участь в перегляді папок з описом професій та обговоренні їх актуальності на сьогоднішній день.

Спеціалісти служби зайнятості побажали майбутнім економістам  найбільш повно реалізувати свій особистий потенціал та отримувати від вибраної професії задоволення. Бажаючі були запрошені на індивідуальну профконсультацію та тестування до центру зайнятості. Захід закінчився врученням іміджевої продукції.
 

Анонси подій

Актуальна тема