Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуТренінг  на тему  « Мотивація до успішного працевлаштування»

11 березня у Бережанському районному центрі зайнятості проведено тренінг  на тему  « Мотивація до успішного працевлаштування». Учасники заходу навчались умінню  визначати перешкоди у працевлаштуванні  та шляхи їх подолання; проведення самоаналізу власного потенціалу та якостей, необхідних для активного пошуку роботи. Тренер Оксана Вандяк зазначила, що успішне працевлаштування великою мірою залежить саме від активності людини у цьому процесі – починаючи від прийняття рішення про пошук роботи, закінчуючи вдалим проходженням співбесіди з працедавцем. Активна позиція у працевлаштуванні та розуміння власних переваг додає впевненості шукачу роботи та забезпечує позитивний результат.

 Тренер  провела декілька  мотиваційних вправ, під час яких учасники опановували ефективні навички щодо пошуку роботи, аналізували свої власні професійні якості.

Інтерактивні вправи зорієнтували учасників на пошук реальних способів вирішення проблем, що перешкоджають працевлаштуванню. У формі дискусій та бесід обговорили роль активної життєвої позиції в покращенні рівня життя, шукали додаткові шляхи вирішення актуальних питань для безробітних.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема