Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрофесіографічну екскурсія до  „Приватбанку”

 

Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з молоддю, є організація професіографічних екскурсій на підприємства. Такі заходи надають можливість учням безпосередньо та більш детально ознайомитись з різноманітними професіями, оцінити переваги їх отримання, на власні очі побачити реальну сучасну потребу роботодавців у  кадрах

25 лютого для девятикласників Бережанської гімназії ім. Б. Лепкого проведено професіографічну екскурсію до  „Приватбанку”. Під час екскурсії школярі мали змогу ознайомитись з професіями, характерними у банківській справі, - „касир у банку”, „менеджер з фінансових операцій”, „менеджер з кредитування фізичних та юридичних осіб”, „контролер фінансової документації”, „інкасатор”. Керуючий банком Роман Корнелюк  провів для школярів ознайомлюючу екскурсію, розповівши про специфіку роботи кожного відділу установи. Діти довідались про те, які вимоги ставить банківська справа до працівника . Працівник банку повинен у першу чергу бути надзвичайно відповідальним, організованим, послідовним, виваженим, акуратним, комунікабельним, вихованим, тактовним. Ці риси допомагають працівникам при обслуговуванні клієнтів та залученні  нових.

Школярі спостерігали за здійсненням банківських операцій та роботою окремих спеціалістів банку, спілкувалися з працівниками.

Наприкінці екскурсії діти отримали пам’ятки та буклети „Приватбанку”

Діти були приємно вражені сучасними умовами праці в установі, новітніми найсучаснішими технологіями, доброзичливим ставленням працівників, дружньою атмосферою, яка панує в колективі.

Профорієнтаційний захід був цікавим та корисним, він розширив рамки уявлень підростаючого покоління про зміст ознайомлених  професій, сучасні умови праці та перспективу професійного зростання.

Учні зробили висновок, що при виборі майбутньої професії потрібно керуватися не тільки власними уподобаннями, але важливо також знати потреби ринку праці, перспективи розвитку економіки району. Вибір професії повинен бути свідомим, адже від цього залежить суспільна цінність людини, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я та, врешті, щасливе майбутнє.
 

Анонси подій

Актуальна тема