Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.02.2016 Засідання жіночого клубу "БЕРЕГИННЯ"


 

Засідання жіночого клубу "БЕРЕГИННЯ" 

Сьогодні відбувається своєрідна еволюція ролі жінки в суспільстві. Її більше не задовольняє традиційна роль домогосподарки, і вона прагне стати матеріально незалежною від чоловіка, відкриває свою власну справу або будує кар’єру і досягає успіху.

Для деяких жінок особливо важливим постає питання: шлюбу та сім’ї. Цей вибір є закономірністю сучасного суспільства і залежить виключно від жіночого менталітету. Такі люди потребують допомоги, тому спеціалісти служби зайнятості прикладають багато зусиль, щоб жінки отримували максимум інформації про вакансії, можливості професійної підготовки і перепідготовки, про залучення жінок до самозайнятості. Все це  сприяє підвищенню у жінок самооцінки, мотивації до праці, самореалізації та в кінцевому результаті - працевлаштуванню.

19 лютого у Бережанському районному центрі зайнятості проведено чергове засідання   жіночого клубу «Берегиня» за участю психолога Олександри Гапонюк ,  у  якому взяли участь 10 жінок .

Мета  заходу – допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та сприяння профілактиці депресії шляхом  надання жінкам психологічної підтримку, підняти їх самооцінку. допомогти визначити свої сильні сторони.

Тренінг проходив  в інтерактивному режимі з використанням міні-лекцій, групових обговорень, індивідуальної роботи . В процесі жвавої дискусії учасники семінару обговорили питання становлення жінки у кар’єрі та якості, які необхідні, щоб досягти успіху; дискутували про те, як досягнути балансу між роботою та сім’єю; позитивного ставлення до різних ситуацій, для запобігання розвитку різних психологічних станів.

 Жінки поділились власним життєвим досвідом та особистим  баченням різноманітних життєвих ситуацій.  Проведений захід викликав у присутніх  лише позитивні враження: «Ніби все в моєму житті є, але всередині мене непомітно для оточуючих був якийсь душевний крик, багато запитань, на які я шукала правильні відповіді. Цей захід був наповнений своєрідною атмосферою, що , можна сказати, я ніби прокинулась . З’являлося нове розуміння себе як жінки, матері, дочки, подруги, колеги. Я знаю, що багато чому ще потрібно вчитися, і не хочу зупинятися» , - висловилась Галина Федик.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема