Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну”Вибір професії - складне і відповідальне завдання. Правильна відповідь на питання ”Ким бути?” допоможе  Вам знайти свій професійний шлях, мати задоволення від праці та приносити користь людям і країні, в якій Ви живете. Обирайте професію свідомо з урахуванням своїх можливостей та професійних інтересів. У центрі зайнятості завжди раді допомогти Вам обрати  професію, яка б відповідала вашим нахилам та здібностям ,” – звернулась до школярів  фахівець з профорієнтації Ірина Васенко. Вона  провела для учнів пізнавальну екскурсію  та розповіла  дітям про послуги, які служба зайнятості пропонує учнівській молоді.

Школярі ознайомилися з інформацією  про світ професій, отримали інформацію щодо попиту професій на ринку праці, переглянули папки з описом професій та інші інформаційні матеріали, запропоновані школярам. Багато учнів пройшли тестування, щоб визначити свої професійні нахили та здібності.

Школярі  спостерігали, як ведеться пошук роботи, а також поспілкуватись з усіма працівниками центру зайнятості, які розповіли  про свою ділянку роботи.

Наприкінці заходу діти отримали тематичні буклети та листівки, а організатори заходу - щирі слова подяки від дітей.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема