Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПерше у 2016 році засідання жіночого клубу "Берегиння"

22січня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося перше у цьому році засідання жіночого клубу «Берегиня». Продовжено традицію цікавих зустрічей з  талановитими  бережанцями, яким, незважаючи на усю складність життєвих обставин часу , вдається бути щасливими й успішними.

Так, цього разу  на  засідання клубу  завітала майстриня –вишивальниця Наталія Стрілець. Наталія працює науковим співробітником музею Богдана Лепкого. Вишивка – її хобі. «Прекрасні вишиті вироби мене чарували й вабили ще з дитинства. Особливо мені подобався вишитий одяг. Зачаровували жінки в їх святкових , яскравих одежах. Я вже малою не могла відірвати очей від тих них» . Тепер з задоволенням вишиваю сама.

Наталія принесла з собою свої вишиті вироби- серветки, рушники, сорочки. Чимало присутніх жінок теж захоплюються вишивкою,  але Наталині жіночі вишиванки  в усіх викликали захоплення. Наталія володіє різними техніками вишивання: хрестом, низинкою, гладью, стебнівкою, вивчила багато видів мережки. Своїми знаннями майстриня щиро поділилась з присутніми. Вона показала, як вишивати низинкою, та оздоблювати вироби мережкою, розповіла про підбір кольорів, ниток, тканини.

Захід пройшов в теплій невимушеній атмосфері. Оглядаючи чудові   вишиті вироби , спілкуючись з вишивальницею, жінки ділились власним досвідом, бо багато з них теж захоплюються вишиванням. «Вишиваючи, я на якийсь час відволікаюсь від повсякденної рутини, проблем, і отримую необхідний мені заряд життєвої енергії  від улюбленої заняття», - висловилась одна з учасниць заходу. «Вишивка, як вид людської праці, має позитивний вплив на психофізіологічний стан людини. Вишивання заспокоює нервову систему, розвиває уяву, увагу, і, нарешті, смак, - підсумувала фахівець центру зайнятості Ірина Васенко, -Отже, шановні, вишивайте на здоров’я».
 

Анонси подій

Актуальна тема