Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПро проведення  «Круглого столу»
 

21 грудня,  в  день 25-ої річниці створення Державної служби зайнятості України, в Бережанському районному центрі зайнятості відбулось засідання «круглого столу». Привітати колектив центру зайнятості завітали голова районної державної адміністрації Володимир Петровський, голова районної ради Василь Білик, міський голова Володимир Музичка 

Директор районного центру зайнятості Богдан Дубінський  ознайомив  присутніх з історією створення служби зайнятості та основними віхами її розвитку. Служба зайнятості за роки своєї діяльності, як зауважив  директор, досягла значних результатів і цим самим посідає нині вагоме місце серед державних інституцій України. Сформовано законодавство про зайнятість, запроваджено загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, створено системи професійної орієнтації та професійного навчання безробітних, соціального партнерства та кадрового забезпечення, потужну матеріально-технічну базу, впроваджено сучасні інформаційні технології для ефективного надання соціальних послуг населенню та роботодавцям.

Очільник районної державної адміністрації Володимир Петровський привітав колектив центру зайнятості з ювілеєм та побажав подальшої наснаги у благородній та нелегкій праці. Адже служба зайнятості, виступаючи своєрідним «містком» між громадянами, які шукають роботу і своє нове місце в житті та роботодавцями, повсякденно працює на соціальний мир, злагоду і взаєморозуміння у суспільстві, сприяє підвищенню професійної підготовки, конкурентоздатності та рівня знань громадян України.

Голова районної ради Василь Білик   приєднався до привітань та подякував працівникам служби зайнятості, які оперативно  реагують на всі процеси, що відбуваються на ринку праці, забезпечують соціальний захист  від безробіття, проводять профорієнтаційну роботу, організовують підготовку та перепідготовку фахівців.

Привітав та вручив грамоту колективу центру зайнятості  за сумлінну працю, відповідальне  ставлення до виконання професійних обов»язків, вагомий внесок  у виконання завдань, пов»язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття  та  з нагоди  25 – річчя від Дня створення державної служби зайнятості міський голова Володимир Музичка .

На завершення заходу Богдан Дубінський  подякував присутнім і наголосив, що лише за умови тісної співпраці органів влади, місцевого самоврядування, роботодавців, та служби зайнятості можливо досягти покращення ситуації на ринку праці району.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема