Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну    21  грудня - 25та

РІЧНИЦЯ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

 

                Ця  соціальна структура допомагає людям у період тимчасового безробіття , повертає Ії до продуктивної праці. Чимало наших  жителів  району та з  інших областей України  звертається до центру зайнятості  в пошуках роботи  а роботодавці  у підборі необхідних працівників.

           За 25 років діяльності  районної служби зайнятості   за сприянням у працевлаштуванні звернулося майже 50 тисяч незайнятих громадян. Більшості з них, у відповідності із чинним законодавством про зайнятість, надавався статус безробітного та виплачувалась допомога по безробіттю. Працевлаштовано понад 27 тис. осіб,  до гро­мадських та  інших робіт тимчасового характеру залучено майже 9 тис. осіб, направлено на професійне навчання та підвищення кваліфікації за кошти Фонду  близько 6. тис. безро­бітних. Навчанню передує відповідна профорієнтаційна робота. За цими вагомими цифрами – кропітка, наполеглива робота працівників центру зайнятості , ветеранів служби .

Користуючись нагодою, хочу щиро привітати всіх  працівників з 25-ю річницею державної служби зайнятості. Бажаю Вам шановні колеги, міцного здоров»я, радості, достатку,світлих життєвих обріїв та нових успіхів у роботі на користь людям.

 

 

З повагою директор районного  центру зайнятості                Б.М. Дубінський
 

Анонси подій

Актуальна тема