Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІнформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

 

8 грудня у Бережанському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета заходу – проінформувати присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил  військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.

На семінарі були присутні представники військової частини А1461 в.о.  заступника  командира по роботі з особовим складом  капітан Ігор Гичка, в.о.  командира охорони і оборони прапорщик Орест Стефанів, а також працівник військового комісаріату головний спеціаліст відділення комплектування(психолог) Ніна Турчин .

Присутніх на семінарі безробітних чоловіків ознайомили з порядком відбору громадян на військову службу до ЗСУ за контрактом та умовами проходження служби, вимогами до претендентів на військову службу, процедурою відбору громадян, умовами проходження військової служби за контрактом, матеріальним забезпеченням та соціально-правовим забезпеченням військовослужбовців і перспективами кар’єрного  росту.

Присутні задавали багато питань стосовно мобілізації, соціальних гарантій учасників АТО, грошового забезпечення. Більшість з чоловіків серйозно замислились над питанням служби в Збройних Силах України.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема