Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІнформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО

7 грудня Бережанським районним центром зайнятості спільно із районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді проведено інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку як безробітні.

Фахівець з профорієнтації районного  центру зайнятості поінформувала колишніх воїнів про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості, зокрема, про можливість безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, про одноразову допомогу для започаткування власної справи, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Головний спеціаліст відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олеся Олексишин розповіла про діяльність служби  адресовану демобілізованим учасникам антитерористичної операції. «Наше завдання – сприяння реалізації можливостей учасників АТО, їх адаптації у мирному житті, надання консультацій та практичних порад», - зазначила вона. Представник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді акцентувала увагу на питаннях соціальної адаптації та реабілітації учасників АТО, наданні психологічної підтримки, інформуванні про передбачені законодавством права, пільги учасників АТО, бойових дій, вирішення соціально-побутових питань тощо.

Учасники семінару залишились задоволеними проведеним заходом, оскільки мали змогу поглибити свої знання в різних сферах, що обов’язково знадобиться при вирішенні актуальних для них питань. 
 

Анонси подій

Актуальна тема