Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗаходи для людей з обмеженими можливостями

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів в рамках Всеукраїнської декади зайнятості для інвалідів та учасників АТО  у  Бережанському районному центрі зайнятості 03.12.2015 року проведено ряд заходів для осіб з інвалідністю, а саме:

- профконсультаційний семінар для осіб з особливими потребами за участю фахівця районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Відвідавши захід,  11 осіб з інвалідністю дізналися про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості, зокрема, про можливість безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, про одноразову допомогу для започаткування власної справи, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.  Фахівець з профорієнтації Ірина Васенко ознайомила учасників заходу  з пропозиціями роботи та різними шляхами її пошуку. Увагу присутніх акцентувалась на Інтернет-порталі державної служби зайнятості «Труд», на якому шукачі роботи можуть вибрати підходящі вакансії від роботодавців, додати на сайт своє резюме, підписатись на розсилку нових вакансій, пройти тести для визначення нахилів та здібностей для побудови своєї кар’єри. Про послуги, які Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає особам даної категорії розповіла Тетяна Кукурудза мова йшла про соціальний супровід, надання соціально-психологічної допомоги та сприяння у вирішенні соціально-побутових питань.

             - семінар з соціальними партнерами на тему: «Надання соціальних послуг особам з інвалідністю». У семінарі взяли участь представник Управління соціального захисту населення Бережанської РДА Ганна Небесна, представник відділу надання соціальних послуг інвалідам Інна Сорока, представник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кукурудза , соціальні партнери, роботодавці.

Семінар відкрила заступник директора Галина Лехняк, яка проінформувала присутніх про стан та особливості ринку праці району, послуги державної служби зайнятості, націлені на вирішення питання працевлаштування осіб з обмеженою працездатністю, у тому числі шляхом самозайнятості.

         Про проблеми інтеграції в суспільство людей з інвалідністю висловила головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг інвалідам Інна Сорока.

  Чисельність таких краян, на превеликий жаль,- зауважила головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Бережанської РДА Ганна Небесна,  щороку зростає. Тому необхідно докладати максимум зусиль задля надання дієвої допомоги тим, кому найважче.

              - міні-ярмарка вакансій  з ТзОВ «Христина» , в якій  взяли участь 15 безробітних осіб з обмеженою працездатністю. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Галина Тимошенко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями на сьогоднішній день у ТзОВ «Христина», з них 2 вакансії підсобного робітника для осіб з обмеженою працездатністю. Головний бухгалтер відділу кадрів  Руслан Калінський проінформував про діяльність підприємства, режим та умови праці при  працевлаштуванні на дані вакансії. Бажаючим безробітним видано направлення на працевлаштування.

Проведені заходи розширили уявлення запрошених про соціальну захищеність інвалідів з боку держави. Кожен бажаючий мав можливість поставити запитання на хвилюючі теми.
 

Анонси подій

Актуальна тема