Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

24.11.2015 ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ


ДО  УВАГИ  РОБОТОДАВЦІВ

 

                       Повідомляємо, що 30.10.2015 року набув чинності наказ Міністерства

соціальної політики України від 07.08.2015 № 815 «Про затвердження форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» та Порядку її подання», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 жовтня 2015 року № 1225/27670.

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК 
подання форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців»

 

І. Загальні положення

1. Форма звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» (далі - звітність) заповнюється суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єктами господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців.

2. У цьому Порядку термін «роботодавці» вживається у значеннях, наведених в Законах України «Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності» та «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

3. Звітність подається щороку не пізніше 15 січня після звітного року районним, міським, міськрайонним, районним у містах органам державної служби зайнятості за місцем здійснення діяльності. Якщо останній день строку попадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подачі звіту є перший після нього робочий день.

ІІ. Заповнення розділу І звітності

1. Розділ І звітності заповнюється суб'єктами господарювання, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

2. У підрозділі 1 зазначається розподіл кількості працевлаштованих громадян за кордоном у звітному році за країнами світу відповідно затвердженої наказом Державної служби статистики України Класифікації країн світу, що є чинною станом на дату складання звітності. Класифікацію країн світу розміщено в електронному вигляді на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України.

У графі А вказується назва країни, де здійснювала трудову діяльність працевлаштована особа.

У графі Б зазначається порядковий номер запису.

У графі 1 вказується кількість громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному році.

3. У підрозділі 2 зазначається розподіл кількості працевлаштованих за кордоном громадян за статтю, віковими групами, рівнем освіти, тривалістю роботи.

У рядку 01 вказується загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном протягом звітного року. Дані повинні дорівнювати відповідним даним рядка 01 графи 1 підрозділу 1 розділу I, а також дорівнювати сумі даних рядків з 03 по 07, з 08 по 12, з 13 по 17 включно підрозділу 2 розділу І.

4. У підрозділі 3 зазначається розподіл кількості громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному році, які до виїзду за кордон працювали в Україні (за видами економічної діяльності).

У рядку 01 вказується кількість громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному році, які до виїзду за кордон працювали в Україні.

Дані повинні дорівнювати загальній сумі даних рядків з 02 по 10 та даних рядків з 13 по 24 включно.

5. У підрозділі 4 зазначається розподіл кількості громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному році, які до виїзду за кордон працювали в Україні (за професійними групами).

У рядку 01 вказується кількість громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному році, які до виїзду за кордон працювали в Україні. Дані повинні дорівнювати відповідним даним рядка 01 графи 1 підрозділу 3 розділу I, а також дорівнювати сумі даних рядків з 02 по 10 включно підрозділу 4 розділу I.

ІІІ. Заповнення розділу ІІ звітності

1. Розділ ІІ звітності заповнюється суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні.

У цьому розділі зазначається кількість громадян, працевлаштованих у звітному році, у тому числі за професіями (посадами) та розміром заробітної плати.

У графі А вказується порядковий номер запису.

2. У графі 1 зазначається найменування професії (посади) відповідно до чинногоКласифікатора професій ДК 003:2010, який розміщено в електронному вигляді на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України.

3. У графі 2 вказується кількість працевлаштованих в Україні громадян за зазначеними у графі 1 професіями (посадами).

4. У графах 3 - 7 зазначається розподіл працевлаштованих громадян за розміром заробітної плати, включаючи додаткові матеріальні заохочення.

Дані рядка 1 за графами 3 - 7 включно повинні дорівнювати  загальній кількості працевлаштованих громадян за професіями графи 2.

ІV. Заповнення розділу ІІІ звітності

1. Розділ ІІІ звітності заповнюється суб'єктом господарювання, який наймає працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця.

2. У цьому розділі зазначається кількість громадян, направлених на роботу суб'єктом господарювання у звітному році відповідно до укладених трудових договорів, а також кількість роботодавців (включаючи фізичних осіб), у яких працювали такі особи у звітному році.

 

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями                     Г.М.Тимошенко
 

Анонси подій

Актуальна тема