Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрофорієнтаційний захід для учнівської молоді

19 листопада у Бережанській  районній бібліотеці відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді : «Твоє професійне майбутнє». До проведення заходу активно долучилися працівники бібліотеки.  Бібліотекар   Ольга Паньків  ознайомила дітей з програмою «Бібліоміст» та розповіла про послуги, які надає заклад як учасник «Бібліомосту». Діти довідались, що «Бібліоміст» співпрацює з Українською бібліотечною асоціацією (УБА) та розбудовує сучасну систему публічних бібліотек в Україні шляхом оснащення комп’ютерами та допоміжним обладнанням. Тож і в Бережанській районній бібліотеці створено Інтернет- центр, де відвідувачі бібліотеки, а це переважно учнівська молодь, студенти, люди похилого віку, мають вільний доступ  до системи Інтернет,  а отже  кращий доступ до потрібної  інформації. 

Бібліотекар Наталія Северин ознайомила школярів з особливостями роботи бібліотекаря, провела екскурсію відділами закладу.

У відділі комплектування Надія Цвікович   ознайомила присутніх із книжковим фондом, про  правилами користування книгами, а також  про нові надходження літератури  школярам розповідала Оксана Когут, тематичні виставки діти оглядали разом з працівником читального залу Іриною Тимон.

Фахівець центру зайнятості Ірина  Ірина Васенко проінформували молодь про послуги служби зайнятості, познайомила з актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі та перспективами працевлаштування після навчання. «В наш час молодь керується престижністю професії, а наскільки обраний фах затребуваний роботодавцями – в розрахунок не приймається. Саме тому служба зайнятості розширює уявлення випускників шкіл щодо робітничих професій, які є досить актуальними та потрібними, - зазначила працівник Бережанського районного центру зайнятості .

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів.

Далі школярі мали можливість попрацювати в Інтернет-центрі. Діти ознайомились з   сайтами з пошуку роботи та їх структурою, у тому числі й державної служби зайнятості, через пошукові системи самостійно знайомились з актуальними вакансіями, навчальними закладами, пройшли профдіагностичне тестування на визначення власних нахилів та здібностей.

Під час заходу школярі отримали цікаву та змістовну інформацію щодо вибору майбутньої професії, адже  чим раніше ознайомити молоду людину з потребами ринку праці, з вимогами до тієї чи іншої професії (спеціальності), тим правильніше вона вибере свій майбутній професійний шлях.
 

Анонси подій

Актуальна тема