Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПро успішне підприємництво

 

Ось уже протягом двох місяців центр Бережан наповнюється пахучим запахом свіжоспечених виробів. із міні – пекарні Музички Р.І. Індивідуальне ставлення до кожного клієнта, цікаві рецепти його виробів приносять не лише хороший заробіток, але й постійний розвиток бізнесу.

По професії, яку Музичка Ростислав Іванович здобував в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого -  юрист. Протягом життя трудовий стаж пролягав в напрямку правоохоронної діяльності.

Проте 14.04.2015 року звернувся Музичка Р.І. до Бережанського районного центру зайнятості. Пошук роботи - нова мета в житті Ростислава Івановича. Відвідуючи різноманітні семінари, тренінги, дні відкритих дверей, він розуміє, що хоче кардинальних змін. І ці зміни прийдуть із відкриттям власної справи. Твердо вирішивши в якому напрямку буде його подальший трудовий шлях Музичка Р.І. відвідує семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність .

Основне завдання при отриманні одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи це складання бізнес – плану, який Музичка Р.І. складає і захищає успішно.

 І тепер кожен день в Ростислава Івановича це свято: багато клієнтів, щирі захоплення його справою. А отже перший крок у нове майбутнє не був марним! Проте Музичка Р.І. не забуває про центр зайнятості  і з його допомогою було працевлаштовано 2 пекарі і 1 продавець. На даний час  на робочому місці у Міні-пекарні проходить професійне навчання шляхом стажування на продавця продовольчих товарів безробітна, яка уже понад три місяці перебуває у центрі зайнятості в пошуку роботи..

 

Начальник відділу

Активної підтримки безробітних                                                                                                      Корнак Л.М.
 

Анонси подій

Актуальна тема