Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗахід для учнів Урманської ЗОШ на тему  «Твоє професійне майбутнє»

13 листопада фахівцями Бережанського районного центру зайнятості та Бережанського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді проведено  профорієнтаційний захід для учнів Урманської ЗОШ на тему  «Твоє професійне майбутнє».

Допомогти молодим людям зорієнтуватися у виборі професійного напряму, ознайомити з мережею навчальних закладів та освітніми програмами, надати всебічну та актуальну інформацію про професії, що користуються попитом на ринку праці, орієнтація на вибір тих професій, в яких є потреба в регіоні, формування активної життєвої позиції та позитивного ставлення до свого майбутнього, - таку мету ставили організатори заходу.

Народна мудрість стверджує: «Немає не талановитих людей, а є ті, які займаються не своїм ділом». Вибір професії – крок не менш відповідальний, ніж вибір навчального закладу, в якому доведеться навчатися, - висловилась спеціаліст РЦЗ Ірина Васенко. - Від того, наскільки вдало зроблено вибір професії, залежить багато чого – стрімка кар’єра, робота за фахом або новий вибір професії і пошук себе в нових галузях.

Під час профорієнтаційного заходу спеціаліст районного центру зайнятості інформувала  про послуги служби зайнятості для молоді. Також школярі отримати індивідуальні консультації щодо послуг служби зайнятості, в тому числі детально ознайомитись із переліком професій, які актуальні на сучасному ринку праці, пройшли професійне тестування.

 В рамках заходу психолог соціальної служби Олеся Олексишин   провела для школярів тренінг, в ході якого діти в цікавій та розважальній формі виконували інформаційні та творчі завдання, дидактичні ігри.  Як результат,   старшокласники мали змогу проаналізувати найпоширеніші помилки при виборі майбутнього виду трудової діяльності і знайти шляхи їх попередження.

Організатори заходу відчули потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.
 

Анонси подій

Актуальна тема