Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЕкскурсія в магазин "Колібріс"

Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з молоддю, є організація професіографічних екскурсій на підприємства. Такі заходи надають можливість учням безпосередньо та більш детально ознайомитись з робітничими професіями, оцінити переваги їх отримання, на власні очі побачити реальну сучасну потребу роботодавців у робітничих кадрах.

Дев’ятикласники Бережанської гімназії ім. Б. Лепкого  12 листопада мали  нагоду більш детально ознайомитися з професіями продавця продовольчих  і непродовольчих товарів  та касира торговельного залу, відвідавши у рамках професіографічної екскурсії місцевий супермаркет «Колібріс».

Провідний спеціаліст районного центру зайнятості Ірина Васенко розповіла школярам про історію виникнення професії, вимоги фаху до рівня знань та особистісних якостей людини, звернула увагу на основний зміст функціональних обов’язків, охарактеризувала процес праці. 

Про режим праці продавців, вимоги до працівників розповів дітям керуючий магазином Олександр Чачо. Також він  ознайомив учнів з процесом руху товару від виробника до покупця, основними правилами ефективного продажу. Олександр Чачо наголосив: « Від культури обслуговування не тільки залежить настрій відвідувачів, а й сума виручки від реалізованої продукції. Ось чому нині власники торгівельних закладів висувають до продавців високі вимоги, особливо цінують чесність, привітність, уміння адекватно сприймати й оцінювати настрій та поведінку покупців».

Далі відбулася професіографічна екскурсія по супермаркету «Колібріс», де кожен міг пересвідчитися у тому, що продавець повинен швидко та якісно обслуговувати клієнтів, даруючи клієнтам хороший настрій. Як неодноразово зазначалося, потреба у продавцях на ринку праці постійна і має тенденцію до зростання, тому ймовірність працевлаштування – дуже висока.

Школярі отримали буклети з описами професій, порадами щодо того, як правильно обирати фах та  почули чимало корисної та потрібної інформації, яка допоможе їм вірно обрати професійний шлях.
 

Анонси подій

Актуальна тема