Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуУ рамках Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні” Канадське бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади оголошує конкурс проектів з “Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад” (далі – Конкурс проектів).

До участі у Конкурсі проектів запрошуються неприбуткові організації, зокрема благодійні фонди, громадські організації, які відповідають певним вимогам (додаються).

Проектна пропозиція повинна обов’язково передбачати/включати тристоронню співпрацю – між місцевими центрами і громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування/місцевої влади, які надають безоплатну первинну і вторинну правову допомогу. Детальні вимоги до проектних пропозицій додаються.

Максимальний розмір гранту – 100 000 грн., максимальний термін реалізації проекту – 12 місяців. Грантові кошти повинні становити до 90% від загальної вартості проекту.

Відбір пропозицій відбуватиметься у два етапи:

1. Подання концепції проекту – необхідно до 09 листопада 2015 року надіслати концепцію проекту (форма додається) на електронну адресу: GRANT@QALA.ORG.UA (у темі листа вказати: Конкурс “Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад”).

2. Заповнення аплікаційної форми і розробка бюджету проекту – допускаються лише оцінені й схвалені заявки.

Детальнішу інформацію щодо даного Проекту можна отримати у додатках та на веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги. (http://legalaid.gov.ua/ua/holovna/zhovten-2015/).

 
 

Анонси подій

Актуальна тема