Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДо обласної державної адміністрації надійшла інформація від Посольства Федеративної Республіки Німеччина в м.Київ (лист від 28 вересня 2015 року №6072/09-01-30) стосовно програми стажування “High Level Experts Programme” (HLEP) для державних службовців з України, яке буде проходити у Федеральному міністерстві закордонних справ» Федеративної Республіки Німеччина наприкінці квітня - початку травня 2016 року.

Програма стажування “High Level Experts Programme” (HLEP)

 

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини знову запрошує 15 молодих співробітників державних установ України пройти тритижневе стажування у Берліні у 2016 році. Всі учасники отримають загальну суму на транспортні витрати, а також добові гроші та безкоштовне помешкання в Берліні. Відібрані кандидати матимуть можливість пройти тритижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина наприкінці квітня - початку травня 2016 року.

Документи необхідно подати поштою до політичного відділу Посольства Німеччини у Києві (вул. Б. Хмельницького, 25, 01901, м. Київ) до 30 листопад» 2015 року.

Участь у стажуванні HLEP можуть брати:

співробітники державних установ України (національного, регіонального або комунального рівнів),

-         які ще не досягай 40-річного віку,

-         володіють відмінним знанням англійської мови,

-         мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у сфері державного управління,

-         цікавляться українською та німецькою політикою.

Від кандидатів очікується подання:

-         мотиваційного листа англійською мовою про основне фахове коло інтересів (макс. 1 сторінка),

-         Curriculum Vitae (CV) англійською мовою з фото 3х4 (обов’язково повідомляйте адресу особистої електронної пошти і телефоні),

-         довідки з місця роботи укр. мовою, з якого часу і на якій посаді працює кандидат.

Спочатку Посольство зробить попередній відбір серед надісланих клопотань. Потім кандидати отримають нагоду особисто представити себе в Посольстві, де їм, серед іншого, належить скласти письмовий тест англійською мовою (11-15 січня 2016 року) та пройти співбесіду (наприкінці лютого 2016). Якщо у Вас виникатимуть питання з приводу програми стажування HLEP, звертайтесь у відділ політики Посольства Німеччини за адресою pol-30@kiev.diplo.de.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема