Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуФундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки ПП “Атол-Консалтинг” та Видавничого дому “ОГО” (м. Рівне) оголошують конкурс “Соціальне підприємництво та розвиток громад” (далі – Конкурс) з реалізації проектів у сфері соціального підприємництва, що сприяють добробуту громад, збереженню екології, творчості та інтелектуальності, розвитку територій.

До участі у даному Конкурсі запрошуються краєзнавці, громадські активісти, студенти та викладачі університетів, коледжів, ліцеїв, громадські організації, кооперативи, бізнес-асоціації, підприємці, представники малого та середнього бізнесу з Волинської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Основні тематичні напрямки Конкурсу (детальніший список додається):

- “соціально-економічна історія”;

- “проектування соціально-відповідального підприємництва”;

- “громадський розвиток”.

Вимоги до проектів додаються.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 жовтня 2015 року надіслати проектні пропозиції на e-mail: pbofrv@gmail.com. Оголошення результатів Конкурсу буде на веб-сайті Фундації: www.fundraising.org.ua 01 листопада 2015 року.

Переможці конкурсу в кожній з номінацій отримають стипендії у розмірі: 2000 грн. за 1-ше місце, 1200 грн. за 2-ге місце, 800 грн. за 3-тє місце.

Детальнішу інформацію щодо даного Проекту можна отримати у додатку, на веб-сайті Фундації імені князів-благодійників Острозьких (http://fundraising.org.ua/news/uvaga-konsurs-stipendii-sotsialne-pidpriemnitstvo-ta-rozvitok-gromad), а також надіславши Ваші запитання на e-mail: r.kraplych@gmail.com.


 

Конкурс «Соціальне підприємництво та розвиток громад»

 

Стратегічна Мета:

Реалізація проектів у сфері соціального підприємництва, що сприяє добробуту громад, збереженню екології, творчості та інтелектуальності, розвитку територій.

 

Тематичні напрямки Конкурсу:

- «соціально – економічна історія» - дослідження на тему біографій видатних економістів, підприємців, кооператорів та меценатів, що відіграли важливу роль у розвитку свого села чи міста у ХІХ-ХХ століттях.

- «проектування соціально-відповідального підприємництва» у сфері сільського господарства, зеленого туризму, здорового харчування, виробництва еко-продуктів, торгівлі та інших видів діяльності, що сприяє якості життя, добробуту населення та підтримки слабких верств (діти-сироти, неповносправні, не заможні сім’ї).

- «громадський розвиток» у сфері місцевої інфраструктури громад, сіл, містечок (екологія, спорт, парки, освіта та інші сфери) та солідарності місцевих мешканців.

 

Ціль: залучення до співпраці та об’єднання перспективних творчих людей в областях, районах, селах та містечках для реалізації ініціатив та проектів, що потребують місцеві громади та території.

 

Учасниками конкурсу можуть бути: краєзнавці, громадські активісти, студенти та викладачі університетів, коледжів, ліцеїв, громадські організації, кооперативи, бізнес-асоціації, підприємці, представники малого та середнього бізнесу.

 

Вимоги:

Формат: не більше 10 сторінок, шрифт Times New Roman, розмір 14.

Можна додатково подавати відео-файли чи у форматі Power Point.

Учасники: фізичні особи від 16 років та громадські організації.

Протягом конкурсу можна подавати різні запитання на email: r.kraplych@gmail.com

 

Премії:

Переможці конкурсу в кожній з номінацій, визначені незалежною радою експертів, отримають стипендії у розмірі

- 2000 грн. за 1-ше місце,

- 1200 грн. за 2-ге місце,

- 800 грн. за 3-тє місце.

Перші 25 учасників, що подадуть свої пропозиції на стипендію, отримають запрошення до участі у Школі соціального підприємництва у Рівному протягом 4 днів. Усі проекти будуть пронумеровані та надруковані на провідних сайтах для пошуку партнерів. Буде надано інформацію про різні гранти, дослідження проектів та спільної реалізації різних ініціатив. Будуть проведені практичні майстер-класи з керівниками успішних соціальних підприємств.

Експертами та учасниками комісії щодо оцінювання проектів будуть спеціалісти соціального підприємництва з України та Європи.
 

Анонси подій

Актуальна тема