Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну  

Щодо конкурсуМожливості для всіх від НАіУ та ЮНІСЕФ

 

Інформуємо про те, що з метою створення для дітей з інвалідністю умов, які забезпечують їх гідність, сприяють почуттю упевненості у собі та полегшують адаптацію до життя у суспільстві, Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея інвалідів України” та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголошують конкурс серед громад на встановлення інклюзивних дитячих майданчиків #THISABILITY | Можливості для всіх” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються всі бажаючі громади, а саме: територіальні громади, громадські об’єднання, державні адміністрації, навчальні заклади, реабілітаційні установи, зацікавлені у створенні інклюзивного суспільства.

У рамках Конкурсу планується встановлення 4 інклюзивних дитячих майданчиків, які відповідатимуть сучасним екологічним вимогам та всім нормам безпеки для гри дітей.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 11 вересня 2015 року вибрати місце для встановлення майданчика та заповнити анкету учасника на веб-сайті Конкурсу за посиланням: http://konkurs.naiu.org.ua/anketa.

З детальними умовами участі можна ознайомитися на веб-сайті Конкурсу (http://konkurs.naiu.org.ua) або на веб-сайті ВГО “Національна Асамблея інвалідів України” (http://naiu.org.ua).
 

Анонси подій

Актуальна тема