Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДень відкритих дверей МПП "Млин"

Сьогодні Дні відкритих дверей на виробництві є однією із найактуальніших та ефективних форм співпраці з підприємцями.  Цей вид профорієнтаційної та інформаційно-консультаційної роботи спрямований на ознайомлення безробітних  з особливостями підприємств району, змістом професій, які є актуальними на ринку праці.

               Бережанський районний центр зайнятості  повідомляє про те, що 17 вересня 2015 року  проведено  День відкритих дверей на виробництві у МПП «Млин» . У заході взяли участь директор МПП «Млин» Головацький Павло Васильович, представники центру зайнятості та безробітні.

              

 МПП «Млин» займається виготовленням продуктів борошномельно-круп'яної промисловості та їх реалізацією. Крім основного виду діяльності на підприємстві також діє автосервіс, магазин та невелика пекарня. Для роботи необхідні працівники по  таких професіях як: менеджер з постачання, водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих товарів,  підсобні робітники.

Метою проведення цього заходу було надати роботодавцю можливість презентувати власне підприємство та оперативно укомплектувати актуальні вакансії, а зареєстрованим безробітним отримати підходящу роботу.

Директором МПП «Млин» проведено презентацію підприємства та екскурсію по ньому. Безробітні мали змогу  ознайомитися з робочими місцями на підприємстві, з умовами та оплатою праці, а також особисто поспілкуватися з роботодавцем. З кожним безробітним, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду.
 

Анонси подій

Актуальна тема