Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну20.05.2015 року у Бережанському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар „Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху”, у якому взяли участь 10 осіб з числа безробітних. До проведення семінару залучено соціальних партнерів – процівників служби у справах дітей, сім’ї та молоді.

Олеся Олексишин  провідний спеціаліст відділу соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молоді, звертаючись до слухачів семінару, наголосила  на необхідності  на сьогодні володіти знаннями стосовно СНІДу та туберкульозу: «Як відомо,СНІД – одна з найважливіших проблем, з якою зіткнулось людство в XX столітті, і з якою ми увійшли в XXI століття. Багато про СНІД вже відомо, але кожного дня зявляється нова інформація. Стрімко росте кількість інфікованих, хворих та померлих від СНІДу. Разом з тим накопичено відповідний багаж знань, використання яких дасть можливість якщо не припинити розповсюдження хвороби, то хоча б загальмувати його.»

 Далі  розглядалось питання  з історії виникнення СНІДу, шляхи передачі ВІЛ та наслідки його впливу на організм, а також засоби застереження. Окремо слухачів проінформовано про ще одну з небезпечних хвороб сучасності – туберкульоз. Адже епідемія туберкульозу в Україні стала реальністю. Мова йшла про шляхи інфікування, про причини  зараження туберкульозом, у яких групах населення вищим є ризик зараження туберкульозом, що означає захворювання на туберкульоз.

Шляхом інтерактивної гри, орієнтованої на формування власної відповідальності стосовно ризику інфікування ВІЛ, до якої було залучено усіх учасників семінару, підведено підсумок заняття.

Підводячи підсумки семінару слухачі прийшли до висновку, що шкідливі звички є причиною поширення СНІДу та туберкульозу , негативно впливають на здоров’я та життєдіяльність людини, а отже і на професійний успіх особистості.

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема