Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 14 травня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого  клубу «Берегиня». Захід проведено спільно з фахівцем центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Олесею Олексишин . Тема засідання клубу «Як важливо бути мамою» приурочена до Дня Матері.

 «Кожній жінці, потрібно стабільне і гідне економічне становище, можливість отримати роботу, реалізувати свій потенціал, однак не менш важливо бути Мамаю, берегинею в сім’ї та суспільстві», - розпочала захід фахівець центру зайнятості Ірина Васенко.  Далі мова йшла про місце та роль жінки в суспільстві, поєднання жінками суспільних функцій, пов’язаних з їх професійною діяльністю та сімейними обов’язками.

Про послуги, які центр соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді надає жінкам, розповіла головний спеціаліст центру Олеся Олексишин.  Вона надала корисні поради жінкам та провела тренінгові вправи «Я уособлюю себе»-про те, яку роль доводиться виконувати у  повсякденному житті, «Яка я мати?» -про роль жінки у вихованні дітей, а також вправи по формуванню внутрішньої впевненості та рівноваги. Учасниці клубу   активно обмінювались думками щодо того, чи можливо успішно поєднати кар’єру та сім’ю, можливість бути діловою жінкою та хорошою мамою.

Наприкінці заходу  жінки прослухали легенду про матір, яка з волі Божої, є  янголом для дитини.

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема