Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІнформуємо про те, що Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програмиАктивні громадянина 2015-2016 роки у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, молодіжні та інші об’єднання, які відповідають низці критеріїв (додаються). Заявки від фізичних осіб не розглядаються.

Проект передбачає відбір партнерів для проведення майстер-класів, участі у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів. Партнери шляхом організації тренінгів у локальних громадах повинні сприяти у розробці й упровадженні проектів соціальної дії, спрямованих на покращення життя громади.

Британська Рада надаватиме часткове фінансування обраних проектів, основним пріоритетним напрямком яких є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, а також побудова відносин між людьми на засадах рівності й рівних можливостей та поваги до різноманіття.

Для участі у даному Конкурсі необхідно надіслати відповідну заявку (додається) на електронну адресу Vitaliy.Tykhonovych@britishcouncil.org.ua до 22 березня 2015 року. Підтвердження участі у проекті будуть надіслані обраним учасникам до 03 квітня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатках та на веб-сайті Британської Ради (http://www.britishcouncil.org.ua/ac-open-call-2015), а також у менеджера проекту Віталія Тихоновича за тел:
+38 (044) 490-56-00 (e-mail: Vitaliy.Tykhonovych@britishcouncil.org.ua).

 

 Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема