Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурсний набір до Школи місцевого самоврядування проекту DESPRO


Конкурсний набір

до Школи місцевого самоврядування проекту DESPRO

 

З метою сприяння децентралізації та реформування місцевого самоврядування в Україні у рамках швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”DESPRO оголошується черговий конкурсний набір до Школи місцевого самоврядування (далі – Школа), яка розпочне свою роботу 04 травня 2015 року у вигляді дистанційного (електронного) курсу та проходитиме у м. Київ у вигляді очного навчання протягом 20-22 травня поточного року.

До участі у Школі запрошуються органи місцевого самоврядування-члени всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування (далі – ОМС) за наступними категоріями:

- сільські та селищні голови;

- голови районних рад;

- голови малих міст.

У рамках Школи передбачається проходження теоретичних і практичних тематик із децентралізації, а також он-лайн тренінги з питань децентралізації та управління проектами місцевого розвитку.

Для участі у конкурсному відборі на навчання у Школі необхідно до 12 квітня 2015 року надіслати заповнену Анкету (додається), разом з 1-3 рекомендаційними листами, факсом, поштою або електронною поштою з поміткою заявка на участь у Школі місцевого самоврядування” на адресу:

Проект ДЕСПРО

вул. Бориса Грінченка, 2, офіс 2,

м. Кив, 01001, Україна,

факс: (+380 44) 279-67-27,

e-mailt.siryk@despro.org.ua

За результатами конкурсу буде відібрано до 30 учасників у кожній категорії. Уподальшому вони представлятимуть свої кращі практики на заходах проекту DESPRO. Найактивніші учасники матимуть змогу взяти участь в ознайомчих візитах до інших країн для обміну досвідом.

 

Положення про відбір учасників до Школи місцевого самоврядування для членів всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсного відбору можна отримати у додатках та на веб-сайті проекту DESPRO (http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1469), а також у координатора проекту Марини Бриль за тел. +38 (044) 270-55-21 (e-mail:m.bryl@despro.org.ua).

 
 

Анонси подій

Актуальна тема