Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну03 квітня в приміщенні ВП НУБІП України «Бережанського агротехнічного інституту» проведено   захід «Молодь на ринку праці» для слухачів однієї з  груп за спеціальністю «Облік і аудит ». 

Участь у заході взяли представники інституту,служби зайнятості  та роботодавці району.          

Мета зустрічі спеціалістів районного центру зайнятості зі студентською молоддю  -   презентація послуг служби зайнятості,  отримання досвіду, можливостей працевлаштування і допомога при опануванні ефективними методами самопрезентації.  Учасники заходу отримали інформацію про стан ринку праці  і перелік соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості  усім категоріям населення та індивідуальні консультації.  В умовах нової епохи молодий спеціаліст сам повинен пробивати собі дорогу, шукати робоче місце. Одна з проблем, з якою стикаються випускники  після закінчення навчального закладу, це відсутність практичних навичок і досвіду роботи. Молоді люди, які отримали професію іноді губляться  і не можуть знайти сферу застосування своїх знань та умінь, не мають практичного досвіду роботи, що є однією з основних вимог роботодавців.

Динамічний та непередбачуваний сучасний ринок праці вимагає від молодого спеціаліста не тільки професіоналізму але й уміння орієнтуватися у різних сферах діяльності та адаптуватися до умов,які часто змінюються-наголосила провідний фахівець з профорієнтації районного центру зайнятості Надія  Олесневич.

 

Студенти ознайомились з джерелами інформації про наявні вакансії,як складати резюме ,листи до роботодавців ,як спілкуватися  з роботодавцем по телефону,правильно себе поводити під час співбесіди з роботодавцем.

 

 У заході взяло участь 30 студентів.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема