Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну24 березня в приміщенні ВП НУБІП України «Бережанського агротехнічного інституту» в рамках дисципліни «Чинники успішного працевлаштування за фахом» відбулась зустріч-лекція студентів V курсу спеціальностей «Економіка підприємства», «Облік і аудит», «Механізація сільського господарства», «Енергетика сільськогосподарського виробництва» із провідним фахівцем центру зайнятості Васенко Ірина Юріївна

Васенко Ірина Юріївна надала цінні поради для успішного працевлаштування молодих спеціалістів, ознайомила студентів з критеріями та механізмами відбору необхідного працівника серед кандидатів на вакантне місце, зробила акцент на техніці написання резюме, а також говорила про значущість ділового листування. Також учасники заходу отримали інформацію про стан ринку праці  і перелік соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості  усім категоріям населення та індивідуальні консультації.

Якщо після закінчення навчального закладу влаштуватися на роботу самостійно не вдається – варто звернутися до державної служби зайнятості, - наголосила  фахівець районного центру зайнятості  Ірина Васенко. – Чітке уявлення про себе та свої можливості дозволить вам уникнути багатьох помилок, які можуть статись під час вибору напрямку трудової діяльності, власне професії та побудови професійної кар’єри. Також слід пам’ятати,що  сучасні умови розвитку виробництва вимагають від працівників постійного оновлення знань. Тому успіх кожного спеціаліста залежить від рівня його кваліфікації, досвіду, ініціативи і творчого підходу до роботи. Отже, кожен спеціаліст повинен працювати над вдосконаленням своєї кваліфікації та професійних знань.

 

Фото додається.

 

Директор районного

центру зайнятості                                                                                 Б.М. Дубінський

 

Васенко ІЮ

(03548) 21487

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема