Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

День відкритих дверей навча-льного закладу


20.03.2015 року у місті Бережани у приміщенні Бережанського агротехнічного коледжу відбувся День відкритих дверей навчального закладу для учнів 9 класів шкіл міста. Школярі відвідали заклад ,щоб ознайомитись зі спеціальностями,які можна отримати ,у даному навчальному закладі. З історією та специфікою навчального закладу школярів ознайомила директор коледжу Світлана Ігорівна Пилипишин.

Про систему підготовки фахівців у навчальному закладі розповів Лещук Василь Іванович,відповідальний секретар приймальної комісії. З його виступу  діти дізналися ,що в коледжі діє 3 відділення і навчання здійснюється за 8-ма спеціальностями.

 

Кабінети і лабораторії обладнано сучасним обладнанням. Викладачі використовують передові технології навчання,що дозволяє забезпечити високу якість підготовки фахівців.

У навчальному закладі проводиться навчання за такими спеціальностями:економіка підприємства,бухгалтерський облік,прикладна екологія,зелене будівництво і садово-паркове господарство,обслуговування комп’ютерних систем і мереж,обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів,експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва. Також здійснюється курсова підготовка за такими робітничими професіями, як оператор комп’ютерного набору,водій,тракторист-машиніст,слюсар,електромонтер,організатор фермерського господарства,кравець,секретар керівника.

 

Постійно ведеться робота з організації стажування студентів за кордоном.

Художньо-естетичні надбання та смаки студенти мають змогу реалізувати,відвідуючи художні гуртки. Є аматорський хор,духовий оркестр,танцювальні та вокальні колективи. Любителі спорту мають можливість відвідувати спортивні секції. Пріоритетними є секції футболу,тенісу,волейболу,легкої атлетики.

Для школярів було проведено екскурсію навчальним закладом,діти відвідали лекційні аудиторії,комп’ютерні класи,бібліотеку,читальний зал.

 

Бережанський районний центр зайнятості теж долучився до проведення даного заходу.

Спеціалістом з профорієнтації Надією Олесневич проведено профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді,проведено бесіду з метою орієнтації на актуальні на ринку праці професії.

Школярі мали змогу оглянути папки з описом професій,тематичні буклети.

Захід можна вважати вдалим,оскільки усі діти ділились лише позитивними враженнями,а чимало з них вирішили після школи продовжити навчання у Бережанському агротехнічному коледжі.

 

Фото додається.

 

 

 

Директор районного

центру зайнятості                                     Б.М. Дубінський

 

 

Олесневич НЄ

21990 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема