Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс грантів “Розвиток волонтерського руху” МБФ “Гарних справ”


 

 

 

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ” у рамках роботи Центру соціальних ініціатив Робимо світ кращим” оголошує конкурс грантів на кращу соціальну ініціативу за тематичним напрямком Розвиток волонтерського руху.

Метою конкурсу грантів є розвиток волонтерського руху в Україні, формування позитивного ставлення до нього та популяризація волонтерської діяльності у різних напрямках.

До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються волонтери, що мають приналежність до громадської організації, благодійного фонду чи державної структури.

Соціальна ініціатива, яка направляється на конкурс, повинна проводитися у форміфлеш-мобу, соціальної реклами, фото-виставки, майстер-класу чи масового заходу.

Для участі у даному конкурсі грантів необхідно до 15 березня 2015 року надіслати заповнену форму (додається) на електронну адресу: info@good-deeds.ua з позначкою у темі листа соціальна ініціатива. За результатами відбору (критерії оцінки додаються) буде визначено переможців конкурсу, які отримають фінансування у розмірі до 5 тис. гривень.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися у додатках і за телефоном Міжнародного благодійного фонду Гарних справ: +38 (044) 360-08-75, або на веб-сайті Фонду (http://good-deeds.ua).

 
 

Анонси подій

Актуальна тема