Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗ метою формування професійної спрямованості учнівської молоді спеціалісти Бережанського районного центру зайнятості провели акцію «Випускник»  для старшокласників    Бережанської загальноосвітньої школи №3  на тему: «На порозі дорослого життя».

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен .

Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

Захід проходив весело і жваво, діти дізнались про світ професій, активно приймали участь у вікторинах, розгадували кросворди та загадки. Спеціалісти центру зайнятості проінформували молодь про послуги служби зайнятості, познайомили з актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі та перспективами працевлаштування після навчання. «В наш час молодь керується престижністю професії, а наскільки обраний фах затребуваний роботодавцями – в розрахунок не приймається. Саме тому служба зайнятості розширює уявлення випускників шкіл щодо робітничих професій, які є досить актуальними та потрібними, - сказала профорієнтатор Бережанського районного центру зайнятості Ірина Васенко.

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів. Діти дізналися про сучасні методики, за допомогою яких можна дізнатися про свої схильності до тієї чи іншої професії.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Спеціалісти центру зайнятості відчули потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.

 

 

Директор районного

центру зайнятості                                                                                 Б.М. Дубінський

 

Васенко ІЮ

(03548) 21487

 
 

Анонси подій

Актуальна тема