Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20 березня у Бережанському районному центрі зайнятості на базі жіночого клубу «Берегиня» проведено тренінг для жінок на тему : «Шлях до себе» за участю психолога громадської організації «Відродження нації» Ольги Горошко


Сьогодні відбувається своєрідна еволюція ролі жінки в суспільстві. Її більше не задовольняє традиційна роль домогосподарки, і вона прагне стати матеріально незалежною від чоловіка, відкриває свою власну справу або будує кар’єру і досягає успіху.

Для деяких жінок особливо важливим постає питання: шлюбу та сім’ї. Цей вибір є закономірністю сучасного суспільства і залежить виключно від жіночого менталітету. Такі люди потребують допомоги, тому спеціалісти служби зайнятості прикладають багато зусиль, щоб жінки отримували максимум інформації про вакансії, можливості професійної підготовки і перепідготовки, про залучення жінок до самозайнятості. Все це  сприяє підвищенню у жінок самооцінки, мотивації до праці, самореалізації та в кінцевому результаті - працевлаштуванню.

20 березня у Бережанському районному центрі зайнятості на базі жіночого клубу «Берегиня» проведено тренінг для жінок  на тему : «Шлях до себе» за участю психолога громадської організації «Відродження нації» Ольги Горошко,  в якому взяли участь 15 жінок .

Мета проведеного заходу – допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та сприяння профілактиці депресії шляхом  надання жінкам психологічної підтримку, підняти їх самооцінку. допомогти визначити свої сильні сторони.

Тренінг проходив  в інтерактивному режимі з використанням міні-лекцій, групових обговорень, роботи в парах, індивідуальної роботи, рольових ігор . В процесі жвавої дискусії учасники семінару обговорили питання становлення жінки у кар’єрі та якості, які необхідні, щоб досягти успіху; дискутували про те, як досягнути балансу між роботою та сім’єю; позитивного ставлення до різних ситуацій, для запобігання розвитку різних психологічних станів.

Наприкінці жінки поділились враженнями від проведеного заходу. Стефанія Савич: «Ніби все в моєму житті є, вистачає: сім’я — чудові чоловік та діти, затишний дім, улюблена робота, є і досвід, і знання. Але всередині мене непомітно для оточуючих був якийсь душевний крик, багато запитань, на які я шукала правильні відповіді. Цей захід був наповнений своєрідною атмосферою, що , можна сказати, я ніби прокинулась . Несподівано для себе я починала відкривати свої емоції, які колись затискала. Відкривала і нові знання, і віднаходила втрачені, закопані десь всередині, затиснені , емоції, бажання. З’являлося нове розуміння себе як жінки, матері, дочки, подруги, колеги. Я знаю, що багато чому ще потрібно вчитися, і не хочу зупинятися»

Жінки не шкодували, що відвідали такий інформативний та цікавий захід.

 

 

 

Фото додається.

 

Директор районного

центру зайнятості                                                                                 Б.М. Дубінський

 

Васенко ІЮ

(03548) 21487


 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема