Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуГрантовий конкурс соціальних проектів від Фонду "Монсанто"

 

Фонд Монсанто” оголошує черговий раунд конкурсу соціальних проектів для сільських громад.

До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються громадські організації з пропозиціями проектів за наступними напрямками:

- Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах (в т.ч., за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми);

- Забезпечення критичних потреб громадян (за рахунок розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та інших різноманітних місцевих потреб).

Проектні пропозиції не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії “Монсанто”. Прогнозована тривалість проектів може бути розрахована як на 12 місяців, так і на кілька років. Мінімальний розмір гранту становить 25 000 дол. США.

Кінцевий термін прийому проектних заявок – 28 лютого 2015 року. Для того, щоб отримати запрошення для подання заявки, необхідно надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою за допомогою он-лайн форми на сайті Фонду Монсанто(http://www.monsantofund.org/about/contact). У разі зацікавлення у підтримці вашої проектної пропозиції представник Фонду надасть код запрошення, який необхідно буде ввести під час подання заявки.

Форма заявки та інструкція до її заповнення (на англійській мові) знаходиться за посиланням: http://www.monsantofund.org/grants/international у рубриці Preview Application.

Крім того, заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті Фонду Монсанто” (http://www.monsantofund.org/grants/international)”.

 Інформаційні матеріали щодо майбутніх грантових конкурсів і проектів направлятимуться на вашу електронну адресу по мірі їх підготовки.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема