Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну



Грантовий  конкурс Internews і USAID

“Посилення  незалежних ЗМІ В Україні”

 

 

       Районна державна адміністрація інформує про те, що міжнародна  неурядова організація Інтерньюз (Internews) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс заявок на отримання грантів у рамках Проекту “Посилення незалежних ЗМІ в Україні” ( далі – Проект “У-Медіа”).

       До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані, відповідно до законодавства України, національні й регіональні медіа-компанії та недержавні медіа - організації, що мають на меті поліпшення медіа-сектору в Україні у відповідності із завданнями Проекту “У-Медіа”, а  саме:  підтримка та сприяння свободі слова і незалежності засобів масової інформації та свободи слова.

      Перевага надаватиметься інноваційним реалістичним проектам, покликаним сприяти покращення медіа-середовища в Україні та підвищенню якості недійної інформації для  громадськості.

       У рамках ПроектуУ-Медіаприймаються проектні пропозиції згідно з пріоритетними напрямками діяльності  (розгорнутий перелік додається):

- саморегулювання в медіа;

- роль засобів масової інформації у вирішенні проблем внутрішньо переміщених осіб;

- медіа-проекти, націлені на примирення та заохочення до національного діалогу;

- прозорість медіа-власності.

       Передбачувана тривалість проектів становить  до 6 місяців, а максимальний розмір гранту складає 5 тис.дол.США, внесок  заявника повинен становити не менше 10 % від запитуваної суми.

       Для  участі у  даному грантовому  конкурсі необхідно до 22 лютого                2015 року надіслати аплікаційну заявку українською мовою (інструкція додається) із супровідним стислим описом проекту англійською мовою (1 абзац) на дві електронні адреси umedia@internews.org umedia.internews@gmail.com.

        Отримані заявки проходитимуть ґрунтовну експертну оцінку (критерії додаються), яка може тривати протягом одного календарного місяця.  У разі виникнення додаткових питань з приводу поданої заявки. Інтерньюз може звернутися до заявника по телефону або електронній пошті.

         З детальною  інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися додатках та на веб-сайті організації Інтерньюз                            (http://umedia.kiev.ua/u-media/anonsi/656-vdkritiy-grantovij-konkurs.html)

 або звернувшись до співробітництва Проекту “У-Медіа” (тел.:(044) 458-44-39;

e-mail:umedia@internews.org, umedia.internews@gmail.com).



Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема